Eğitim fakültelerine hazırlık derslerimiz, öncesinde yapılacak bir seviye tespiti neticesinde şekillenmektedir. Bu değerlendirme neticesinde, halihazırda bir grup içinde çalışmalara devam edebileceği gibi, yeni bir grup oluşumu veya birebir çalışma da söz konusu olabilmektedir. Seviye tespiti yapılmadan önce randevu alınması Gerekmektedir. Derslerimizin bir kısmına katılıp seviye ve çalışma şekli için genel bir fikir de edinebilirsiniz. (Grup Ders için Geçerli)
      Seviye tespiti neticesinde hoca Birebir çalışma programına karak verirse, çalışmalar için farklı gün ve saat seçenekleri sunulabilir. Bu arada seviyeniz ile ilgili genel bir tespite varıp, hangi okullara giriş yapabileceğinize dair danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bu tespit neticesinde farklı okul veya bölüm ihtimalleri değerlendirilip, kazanma şansı arttırılabilir. (Ücretlendirmeler için danışın)

Keyvord : Konservatura hazırlık kursları , Konservatura , müzik kursları müzik eğitimi , konservatuara hazırlık,Konservatura hazırlık kursları , Konservatura , müzik kursları müzik eğitimi , konservatuara hazırlık