ERDEM SÖKMEN WORKSHOP

ERDEM SÖKMEN
Workshop (Gitar Çalışması)
24 MAYIS PERŞEMBE SAAT: 12:00 :


     9 Mart cuma 12.00'de yapılan ve beğeniyle karşılanan gitar çalışmasının tekrarı mayıs ayında Yankı Sanat Evi'nde Sizlerle.
    Daha detaylı bilgi için Yankı Sanat Evi ile irtibata geçebilirsiniz.
    Her seviyede gitaristlerin veya gitar çalanların katılabileceği atölye çalışmasına gelirken, katılımcıların çalacağı eseri veya eserleri önceden bildirmelerini ve çalacakları notaları yanlarında getirmelerini rica ediyoruz.

AKTİF KATILIM ÜCRETİ 50 TL. 
PASİF KATILIM ÜCRETSİZDİR.


ERDEM SÖKMEN

    1957 yılında İstanbul’da doğdu. İlk gitar derslerine Raffi Arslanyan ile başladı. Gitar çalışmalarını sürdürürken Okan Demiriş’ten solfej ve armoni dersleri aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda kompozisyon bölümü sınavlarını kazanarak kompozisyon eğitimine başladı. 1978 yılında gitar bölümü açılınca bu bölümde de eğitim gördü. Bu dönemde Carlo Domeniconi, Cengiz Tanç, İlhan Usmanbaş, Cemal Reşit Rey ve Ertan Birol ile çalıştı. 1982 de Armoni-Kontrpuan, 1984 yılında da Gitar bölümlerinden mezun oldu.
    1986 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda klasik gitar bölümünü başlattı. Aynı kurumda sanatta yeterlilik ünvanını aldı. 1989 yılında Leo Brouwer’ın İstanbul’da düzenlediği ustalık sınıfına aktif olarak katılarak övgülerini aldı.
    Eğitimciliğinin yanı sıra caz müziği ile de ilgilenerek Passiflora adlı grubuyla konserler vermektedir. Aynı zamanda diğer müzik türlerinde de birçok sanatçının sahne ve albüm çalışmalarında da yer almıştır. Halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda sanatçı öğretim görevlisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 


Keyword : Salsa eğitimi , salsa , salsa dans dersleri , salsa kursu , salsa dans eğitimi , salsa dans dersleri