HAKKIMIZDA

 

     2011 yılı Ocak ayında faaliyetlerine başlayan sanat evimizin kurucuları Tekin Okcebe ve Ozan Sezener’dir.
     Yankı Sanat Evi'nde her yaş grubuna yönelik batı müziği ve Türk müziği enstruman dersleri, şan dersleri, Türk müziği koro dersleri,  dans dersleri, tiyatro ve çocuklara drama çalışmaları yapılmaktadır. Eğitim çalışmalarının yanı sıra sanat evimizin 65 koltuk kapasiteli salonunda profesyonel ya da amatör yorumcularla konser programları, öğrencilerin edindikleri deneyimleri sahneleyebilecekleri konser ve gösteri programları düzenlenebilmektedir. Kurumumuzun mini konser salonunda bu programların yanı sıra fotoğraf ve resim sergileri ile çeşitli seminer programları da yer almaktadır.
     Yankı Sanat Evi, alanında uzmanlaşmış sanatçı eğitmenlerle çalışmaktadır. Eğitim kadromuz konservatuvar mezunu, akademik kariyerini sürdüren ve akademik kurumlarda eğitim veren, çeşitli kurumlarda sanatçı olarak kariyerine devam eden ve eğitmen kimliğini benimsemiş sanatçı ve eğitimcilerden seçilmiştir.
Eğitimcilerimizin hedefi, öğrenciye teknik beceri kazandırmanın yanı sıra üzerinde çalışılan alanın genel kültürüyle tanıştırmak ve sevdirmek ve dolayısıyla ilgi uyandırmaktır.

2012-2013 Eğitim Ögretim sezonu için yapılan sınavları kazanan öğrencilerimiz.

2013-2014 Eğitim Ögretim sezonu için yapılan sınavları kazanan öğrencilerimiz.

2015-2016 Eğitim Ögretim sezonu için yapılan sınavları kazanan öğrencilerimiz.

2016-2017 Eğitim Ögretim sezonu için yapılan sınavları kazanan öğrencilerimiz.

 


keyword : piyano ders i ,piyano kursu , piyano eğitimi , piyasu , piyano eğitimi , piyano,